Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows Vista (Ultimate x86) - problém s IE

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat ohledně IE 9 (nejvyšší oficiální možná verze pro Vistu) neb mi vykazuje problém se zobrazováním stránek. Bylo vše v pořádku až najednou začal zobrazovat stránky jako na starých w2k.

Pro představu přikládám obrázek jak vypadá vyhledávač Google a podobně "staře" i ostatní stránky. Někdy se i zobrazuje text přes obrázky a je to celé rozhozené. Nevím, jestli se takto projevuje konec podpory, jestli nastal, to ani nevím.

[http://pc.poradna.net/file/view/26046-bez-nazvu-jp g]

Mám sice nainstalovanou mozillu, ale moje stařička pentium 4 si dává šíleně na čas. IE mi jde svižněji.

Děkuji předem za návrhy řešení.

ja by som sa s tým nezaoberal,pre staré a už nepodporované systémy ten google vyzerá presne tak,ako si dal screen a google občas/tak cca raz do mesiaca/ mení vzhlad aj pre tieto systémy,ovšem v globále to vyzerá skoro stále rovnako,takže to už nemá cenu riešiť,takto to vyzerá v starom safari viz priložený obrázok,zistíš že rozdiel oproti Tvojmu v podstate je nulový

Ja som si to doteraz vobec nevsimol, ja chodim na google kvoli vysledkom, kochat krasou obrazov sa mozem ist do galerie. Myslim ze FF na viste mi zobrazuje tiez podskrtnute. Na W7 je to po novom.

P.S. jediny rozdiel tam vidim v podskrtnuti odkazov, to sa pripadne mozno da nastavit aj v prehliadaci, neviem zhlavy.

Heleďte, oceňuji vaše rady, ale jsem líný se s tím babrat. Dělá to každá Vista, resp. všechny IE 9, co jsem zkoušel, tak to bude asi něco okolo podpory. Vystačím si s firefoxem. Zase tak moc PC nepoužívám.

Nyní odpusťte mi, ale rád bych se zeptal na něco, co vůbec nesouvisí s mým původním dotazem, ale nechce se mi za každou cenu vytvářet nové téma, jestli se to bude nějak rozvíjet, tak pak ano.

Jde mi o upgrade Windows Phone 8.1 na 10 mobile. Je to nějaké komplikované. Neustále aktualizuji 8.1 s tím, že čekám, že už konečně možnost upgrade přijde, ale měsíce stále nic. Nedělá se to náhodou přes nějakou apku? Hledal jsem na store "Poradce pro upgrade", však nic nebylo nalezeno.

Děkuji

Je mozne ze IE je naprd, preto to asi normalni ludia nepouzivaju.
OS ako taky s tym nema nic, ked tak mozno google posiela iny vzhlad stranky na zaklade useragenta ktory odosle prehliadac na server google. To na strane google neni problem rozpoznat. Useragent sa da zmenit, v IE asi ne, ale vo FF ano.

Windows Phone (obecně) = velká sračka.

S prominutím to takto píši na plnou hubu. Zjistil jsem, že 10 se nazývá opět "mobile". Říkal jsem si, proč musí takovým bazmekem špinit Windows mobile ( v dávné době jsem ho měl v oblibě, přišel mi zkrátka jednoduchý a skutečně funkční. To byl ještě Microsoft).

Mobile 10 jsem si vyzkoušel u známého a musím uznat, že je tam jistý pokrok (možnost vypnutí procesů na pozadí, záložky v IE, stahovací lišta podobně jako u Androidu s rychlými tlačítky atd.), tak mě už ani neštve ten název.

Jen pro ty, kdož mají Windows Phone v oblibě, tak to uznávám. Toto je čistě můj postoj,tak si to prosím neberte k srdci :-)