Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalacia zvukovej karty CMI 8330 pod XP

Zdravim, dostal sa mi do ruky stary PC a nemozem na nom rozbehat zvukovu kartu CMI 8330 pod Windows XP SP2. Nasiel som ovladac, ktory by mal pod XP fungovat, postupoval som podla pokynov, ovladace sa nainstalovali spravne (cize vo spravcovi zariadeni nemam ziaden vykricnik) no stale nemozem prehravat zvuky. Pod Win 98 fungovala v poriadku. Da sa tento ovladac povedzme nahradit nejakym inym, ktory by bol kompatibilny alebo nie je sanca to rozbehat?
Info o HW:
400 MHz Celeron
doska QDI Legend VI
128MB RAM
Aby som nezabudol, ta zvukovka je v ISA slote.
Dakujem.

ked si ho mal este doma, mal si poskusat povypinat v biose nejake porty (ser, par, niektore tieto starsie dosky maju zapnute i USB (bez rozsirujuceho panela s kablom su naprd) a podobne. Uz som sa s tym stretol a ono to funguje. (predtým som vyskusal x ovladacov)