Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávají se vám obrázky?

Lidi jdou vám nahrát obrázky na webech www.ukazto.com nebo multipics.net?

Asi poslední týden mi to nejde, v nastavení Firewallu (Kerio PF)jsem pokud vím nic neměnil, velikostí obrázku to nebude (7,96 kB, .jpg) a pomalým netem taky ne Rychlost připojení k internetu: 1,269 Mbit/s Rychlost stahování dat: 162,4 kByte/s Rychlost odezvy (ping): min 8,617 ms,max 12,212 ms
ukazto.com - Kliknu na nahrává se a už tu sedím půl hodiny a nic
multipics - Najede na 99% a zastaví se

neboj, ted je to na poradnych serverech (od dnesniho odpoledne) pod patronaci stream.cz, tak uz bude o necem jinem ;-) btw psal sem to i predem, ale i tady byl problem na webu a naskocila naskocila pri pridavani prispevku hlaska stranku nelze zobrazit