Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Každou chvíli vypadne internet

Dobrý den,
Potřeboval bych vyřešit tento problém
U mého pc se mi každou chvíli třeba po 1 hodině vypadne internet ale né tak že by se ukázalo že je pc odpojen ale prostě mi nejde otevřít žádná stránka a skype se mi pořád snaží připojit k internetu ale ve Win ukazuje připojeno
Připojuji se přes wi-fi kartu která se zapojí do PCI a je u toho anténa takže to funguje jako wi-fi karta v ntb
Zkoušel jsem i přeinstalovat windows ale ani to nepomohlo. Předem děkuji za rady

Skus na routri nastavit nizsiu normu (g, ne n) alebo napevno WPA2 sifrovanie a ne automaticky ani WPA/WPA2 automatiky ani nic podobne.
Skus iny vysielaci kanal.
Tu antenu mas na stole alebo skrytu zatienenu za PC a s 10timi odrazmi od stien? Skus ju dat na stol ak je to mozne.
Doved si k PC kabel.
Mozes este skusit nainstalit najnovsie ovladace pre tu kartu, a v spravci zariadeni deaktivuj setriace rezimy u tej karty v nastaveniach. Je casty problem ze wifi spojenia blbnu, z roznych dovodov, niektore som vypisal. Ked chces 100% stabilne pripojenie tak LAN kabel.

P.S. moze ti vypadavat aj spojenie na providera alebo blbnut router, ked ti na PC ten internet nejde, tak vtedy ide internet na inom WiFi zariadeni?