Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita mobilu a sluchátek

mám mobil sony xperia m a sluchátka beats solo 2. Sluchátka na ostatních přístrojích mi fungují, jen na mém mobilu. Všechny kabely jsou dobře zastrčené, ale furt nic nehraje ani mobil nereaguje na to že v něm vůbec nějaká sluchátka jsou. Ostatní sluchátka na mobilu fungují kromě těch mích.Prosím o radu

Nejaky divny konektor? Ohnuty apod.

P.S. je mozne ze mobil si vsima aj impedanciu, tie tvoje sluchatka su 600ohm?, normalne maju cinske lacne sluchatka tak 30ohm, to si moze mobil mysliet ze si tam strcil hifi vezu apod a nezapne zosik. Ale zvycajne to tam je detekovane len mechanicky, skus tym konektorom potocit apod.

Alebo musis pridat hlasitost, ptz vytvorit na 600 ohmoch vykon potrebuje nasobne vyssie napatie jak vytvorit stejny vykon na 30 ohmoch. Nieco by si ale pocut mal, na max. hlasitosti.
Mozes si kupit trebars sluchatkovy zosik.

P.S. ale ked s tym konektorom budes tocit tak preistotu ne s max hlasitostou, alebo si daj sluchatka vedla usi, aby si nahodou neohluchol keby ze maju tu impedanciu nizsiu a zrazu sa zapnu na max :)

To je blbost, protože:

ani mobil nereaguje na to že v něm vůbec nějaká sluchátka jsou.

Mobil prostě ohlásí, že našel sluchátka. Jemu to neudělá nic. IMHO to bude tou impedancí. On totiž mechanickej kontakt v jacku je z pohledu výrobce další kurvítko a hlavně je pak konektor o fous větší, přičemž v mobilu jde o každej milimetr.