Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hučí notebook

Ahoj mam takový problém. Mám notebook a hučí mi ventilátor.Notebook jsem vyčistil-ventilator.Když hybu kolečkem na myši tak hučí mín,čím to muže být.Teploty notebooku do 39 stupnu max.Kontrolováno programem CrystalDiskInfo.

Speedfan ukazuje jenom teploty hardisku nic víc. Viry v počtači nemam.Kontrolovano Eset scener online.malwarebytes,adwcleaner,RogueKille atd...
Ještě se chci zeptat proč vypnout ,vybrat baterku aj nabíječku na par minut jak to myslíš.