Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický čip nVidia NVS 140

Dobrý den,
že nVidie u Dellu D830/630 odcházely z důvodu špatného tavného materiálu je celkem známo, ale nejsem si jistý, jestli v tomto případě není chyba jinde. Ntb naběhne normálně do Biosu, naběhne i na přihlašovací obrazovku Dellu a naběhne i na "odpočítávání"před startem windows, ozvou se i zvuky, ale obraz už nenaskočí. Je to také chyba grafického čipu, nebo jde o něco jiného např.LVDS kabel? V tom Biosu zobrazuje někdy pruhy.
Děkuji za postřehy

Tak livko Mintu jsem zkusil, naběhlo odpočítávání, ale do live polohy to nedošlo pro tmu. Bude to ta grafika. Jde "reflow" udělat v domácích podmínkách:-)Na výsledku nezáleží je to test, pokud to shoří tak se nic moc nestane.