Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gtx 950

Dobrý den, vyplatí se připlatit za Strix verzi ? Popř. o kolik vic fps budu mit v hrach jako Csgo, ETS2. Nebo je nějaká lepší v této cenové kategorii. Procesor mám amd fx 3000.

ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING nebo ASUS GTX950-OC-2GD5

AMD bude uvádět grafiky Polaris koncem tohoto měsíce. Pak by měly být normálně na trhu. Když si vezmeš, že Polaris 10 má stát okolo 6 tisíc Kč a výkon má jako GTX980, tak Polaris 11 bude stát přibližně jako ta GTX950, ale výkon bude o dost vyšší, tipoval bych to někam ke GTX960 nebo dokonce R9 380X. A spotřeba má být do 75W u menšího modelu (Polaris 11)