Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za desku MSI ZH77A-G43 - Intel H77

Zdravím, po 3 letech a pár měsících mi odešla základní deska MSI ZH77A-G43 - Intel H77. Nechci investovat do celkového upgradu, a proto za ní hledám náhradu. Dá se ještě někde sehnat nová deska pro socket 1155? Případně co ideálně hledat v rámci bazaru. Procesor mám Intel Core i5-3470, paměti 2x4GB DDR3 1333 MHz. Díky za tipy.

Ked nema CPU tak to moze byt kludne aj vadna doska ktoru nasiel kdesi pri kontajneri, to by som dal ruky prec.
(to uz sa dnes nedaju kupit dosky pre ivybridge normalne? pozri shopy ci niekde nemaju este. P.S. Kup hocjaku novu, je to uplne jedno. Vykon to neovplyvnuje. Ak mozes tak nejaku co ma chladic na kaskade vedla CPU)

Když jsem dneska mluvil se servisním technikem z CZC, tak mi řekl, že můžu považovat za úspěch, že mi ta deska vydržela 3,5 roku. Vadné desky tam řeší neustále a většina jich je i mnohem mladších. Prostě ty "kurvítka", co v tom dnes jsou dělají své. Tak si říkám, abych si s tou bazarovkou stejně nenaletěl. Jediná nová, co jde koupit na Alfe je ta ASUS H61M-K. Nebude to asi žádná sláva, ale zajímalo by, jak moc se tato komponenta může oproti té mé původní desce podepsat na celkovém výkonu PC. Jestli to s ní bude ještě 3 roky šlapat, tak budu spokojenej.