Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie sa cez WIFI

Dobry den, chcel by som sa opytat ako sa mam pripojit k wifi, moc sa tomu nerozumiem tak prosim o podrobnejsie vysvetlenie.

Kupil som od kamarata toto: wl-5460ap_v2

Mam aj tuto antenu: 2,4g 9dBi antenna 5m

Kamarat mi povedal ze sa jednoducho pripojim a ze tam treba najake ip adresy zadat. Prosim pomozte. Dakujem

Normalne ten sedy kabel od tej krabicky do notebooku a kabel od tej anteny do krabicky :-D A potom mi tam vyhodilo wifi na pripojenie ale nesla. V sietovych pripojeniach mi ukazuje sietovy kabel je odpojeny. Proste ak to vsetko pripojim tak nic nevyhodi. Dostal som to bez instalacneho cd-cka ak to vadi. Neviem ako to funguje ale kamaratovi to fungovalo.

Tak to musis nastavit do modu client. A nastavenie WAN strany si dohodnut s tym na koho sa chces pripajat. Stiahni si k tomu navod z webu vyrobcu a tam mas napisanu defaultnu IP a login do nastaveni. Ked to uz niekto zmenil tak router vyresetujes, vsetko je v navode. Snad bude lepsie ked to das robit niekomu kto vie, trebars tomu susedovi kam sa chces pripajat.
Otazne ci ta vec vobec vie mod client, to tiez najdes v navode. Ked nevie tak to mozes vratit.

P.S. lepsia by ti asi bola wifi karta s moznostou pripojit antenu, tam netreba nic nastavovat.