Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte router.. díky

Zdravím
Plánuji koupit router a chtěl bych vaše doporučení jaký, jelikož s routrama nemám žádné zkušenosti.
Routr budu mít v pokoji a potřebuji, aby signál dosáhl cca 10 metrů přes 1-2 zdi + dveře
Díky

tak když vynecháš totální šmejdy pro bezdomovce (lblink, netis, tenda), pak už to jde.

v zarušeném panelákovém prostředí se dá zvážit i 5ghz norma - ale musíš pro ni mít přijímač. z routerů třeba rb952, ale nastavení je trochu pro masochisty.

ovšem pokud to máš na paření her, signál k tobě přes 2 zdi dorazí utlumený a zarušený odrazy (s bídou 11g), pak raději zvaž natažení kabelu někde v lištách.

samozřejmě jako pařicí přijímač nemůže sloužit usb pidiadaptér bez antény, schovaný za plechový case.