Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr netbooku

Ahoj, vybírám si netbook, ale moc se v nich nevyznám. Poradíte mi? Nevím, kolik mám investovat. Představoval bych si to tak do pěti tisíc. Využití: internet, emaily, filmy. Podmínka: musí být bílý. Nějaké návrhy? Děkuji.

V tej cene to bude jeden vätšia katastrofa ako druhý, ak fakt na tom plánujete len kancelárske práce tak môže postačiť, ale aj tak
doporučuju aspoň priplatiť na toto:

ASUS EeeBook X205TA-FD0060TS bílý

prípadne repas.

32GB disk znamená len to že tam nacpete tak 2-3 filmy, ak budete chcieť mať naraz viac budete museť dokúpiť externý disk, čož je ale už výhodnejšie si priplatiť na lepší notebook.

Zapomněl jsem důležitou věc: Chci bez OS. Koupil jsem multilicenci a nechci zbytečně připlácet. HDD není problém: mám externí, flešku... Filmy uložím tam. Pokud je 5000 Kč málo, zvedněme to na 6000 Kč. Víc nemůžu. Repas ale nechci, děkuji.

Neviem na jaky OS mas multilicenci, ale je lepsie to kupit s OS ptz na tvoj OS nemas ovladace pre vsetky tie specialne hovadiny co tam intel nastrkal, hlavne ten eMMC controller apod. Aj ked teda to je standardny cotroller ale MS na to evidentne sere aj u W10 aby to dal to do instalacky. Takze tvoju multilicenciu by si tam ani nenainstalil, nevidel by si ziaden HDD. (resp. na eMMC je v instalacke W10 driver, ale na standardny SD controller nebol, ci jak to bolo uz sa nepamatam. U W7 ale asi by si mal problem aj s tym eMMC)