Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAMSUNG galaxy note 4 - prerušovanie prehravania hudby

dobrý večer, mam SAMSUNG GALAXY NOTE 4 a už takmer rok počuvam hudbu cez zvukovu kartu nakoľko mam rad kvalitný zvuk a nikdy nebol problem, zapajam zvukovku cez USB OTG kabel do smartfonu. zvukova karta vždy nabehne hned a hned je možné počuvať hudbu. No od včera mi hudba seká, je to cca 10 seknutí za minutu. Zaujimavostou je že sa to začne sekať iba ak je zhasnutý display na mobile inač ak mam zapnutý a niečo nanom robím ide to, a rozhodne nemožem počuvať hudbu dva hodiny a mať zapnutý display nakoľko SGN4 by sa vybil jak nič

v ten den mi spadol mobil na zem no bolo to z vyšky možno 25cm a bol v gumenom puzdre čiže nepredpokladam že to vobec može byť nejaka HW chyba no nesom nejaký odborník ...

Použivam POWERAMP prehravač

Andorid som aktualizoval len pred par dnami a napadlo ma že to može byť tým že je to nový ANDORID 6.0.1

zvukova karta ktoru použivam je CREATIVE SOUND BLASTER XFI HD

za každú radu dakujem

fakt neviem čo to može byť za chybu no typujem to na SW chybu no neide mi do hlavy ved som ešte v ten den poobede počuval pesničky a šlo to, večer už nie a pritom som fakt nič nenastavoval jedine čo som robil je prehliadanie youtube atd...

dakujem za odpovede...

takže skusil som niekoľko dalších prehrávačov hudby a zistil som že samotná POWERAMP appka je vporiadku pretože to takto blbne aj v ostatných

reštart som skusil a na pozadí mi tam nič podozrivé nebeží

prehravač mam aktualizovaný

pozrel som šetriace funkcie/ optimalizacie appiek a sice som to mal zapnuté no POWERAMP tam bol pridaný ako vinimka takže tá apka by mala bežať bez nejakeho obmedzenia no pre istotu som všetko čo šetrí energiu vypol...

hladal som v nastaveniach všeličo som skušal no bez uspechu

Nemoze to byt este horsie. Potom blbne nieco s tym USB alebo v tom samotnom androide. Neda sa to vratit nazad ten android na povodny? (a hladaj aj dalsie energy saving veci, aj ohladom toho USB, pripadne googli. Ja neviem ja to nepouzivam ja mam android 3 ci kolko uz roky a som spokojny :D)

Tam nejde o ziadnu prioritu, musis vypnut powermanagement telefonu (sprava napajania alebo taka kravina). Priorita s tym nema nic.
P.S. v tom prehravaci by som hladal nejake nastavenie ze ci si to nahodou nevie vynutit od systemu alebo co. A skus sa pohrat aj s roznymi velkostami toho buffra, trebars aj mensie aj rozne.

lenže ten problem je prave v zvukovej karte pretože ten android to nejako blokuje alebo čo ...

na zvukovke mam ovladanie hlasitosti klasické otočim doprava a dolava a podla toho pridavam a zaroven ak to stlačim tak by sa mal zvuk vypnuť, ak je smartfon "hore" tak normalne my to vypne a zapne hned no ak zhasne a stlačim to tlačitlo tak mi to tiež hned vypne zvuk ale vzapetí znova zapne,vypne,zapne a ked v tom stlačím POWER BUTTON na smartfone tak je celý zasekaný a trva aj 10sec kým vobec odomknem a dostanem sa do prehravača ...