Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z Síťovým adaptérem Broadcom 802.11

Zdravím.
Pánové mam rok starý Notebook ASUS X553M. Před časem jsem přešel z Win 8.1 na Win 10. Nastaly různé problémy které jsem postupně vyřešil až na jeden. Pomalá Wifi. Zjistil jsem že mám zastaralý ovladač pro Síťový adaptér Broadcom 802.11. Po aktualizaci se připojení zrychlilo ale Wifi se mi sama čas od času odpojuje. Cca co hodinu.
Předem děkuji za pomoc Jirka

Odpajanie je normalna vlastnost pri nizkej kvalite signalu. Budes tam mat asi hodne rusenia. Zasadna vec pre zlepsenie je dat antenu na lepsie misto s lepsim signalom. Bohuzial na notebookoch sa antena neda oddelit a postavit na lepsie miesto, tudiz je potrebne hybat s routrom, tak aby to bolo lepsie.

Tak tam daj zas stary. Co to je "novy ovladac"? Odkial si to nabral a preco myslis ze je spravny? A ked to teraz ide v norme n (5x rychlejsie) a predtym v norme g, tak jasne ze je to citlivejsie na signal.
Kvalita signalu nezavisi od vzdialenosti ale od odrazov a ruseni. Skus zmenit kanal na routri.

P.S. alebo si tam daj nazad stary Windows, nechapem tu zbytocnu stratu casu a energie riesenim zbytocnych problemov so zbytocnym windows.