Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk - Více zařízení najednou?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak mohu docílit toho, aby mi zvuk hrál z více zařízení najednou?
Myslím tím to, aby mi třeba hrál najednou zvuk jak z repráků, tak i ze sluchátek.
Koukal jsem do nastavení zařízení pro přehrávání, ale tam se dá nastavit pouze jedno výchozí zařízení, ale víc ne.
Tak bych se případně chtěl optat na nějaký program, který by toto dokázal nastavit.

Díky za odpověď.

skús použiť asio4all,vedia to niektoré prehrávače a la winamp,samotný windows to neumožňuje,to vedia len unixoidné operačné systémy a la linux,macos a spol,pod windows len profesinálne zvukové karty cez svoje ovládače a dsp čipy....

Stáhl jsem si ten Asio4all, nastavil jsem tam veškerá zařízení z kterých chci, aby to hrálo, ale nefunguje to, jediný co se stane tak je to, že maximálně mi to v tu chvíli jakmile to nastavim mutne zvuk no a musím to zase vypnout, aby mi šel, ale jinak to nehraje.
Co se týče nějakého jacku, tak s těma reprákama a sluchátkama jsem uvedl jenom příklad, ale je to trošku složitější.

Nemohl by mi ještě někdo trošku víc poradit, kde to nastavit třeba u jiného programu + případně přiložit nějaký tutorial a nebo něco takového?
Hledám už od rána něco, ale zatím jsem na nic funkčního nenarazil.