Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 aktivace

Zdravím, bratr upgradnul na windows 10, z jeho počítače jsem si vytvořil instalační médium, ale po samotné instalaci na mém pc po mě chce systém aktivaci. Během instalace jsem klíč nezadával v domnění že to nebude potřeba. Neporadil by mi někdy jak systém aktivovat, popřípadě jaké následky může mít to když je ponechám neaktivované. Díky.

Bratr upgradnul na Windows 10. Ale jakou edici? Jakou měl předtím verzi operačního systému, home nebo professional?
Nová verzi Windows 10 musí odpovídat tomu, z čeho jsi upgradoval a na co jsi vlastně upgradnul.
Pokud je nemáš aktivované po instalaci, půjde o nesoulad verzí - Home a Prof