Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Commandy

Vopred upozorňuju že možno budu vyzerať za kokota :D

jako môj mozek dnes hodne štrajkuje a zabudnem už aj to čo snad ani nejde zabudnuť, jop ja som zabudol 3 commandy, pritom tak jednoduché a blbé, viem že všetky 3 commandy boli totožné len jedno sa tam menilo a to "mem" "net" a ešte asi (nejsem si istý) "sys" a pomocou nich sa dalo diagnostikovať nebo vypsať aspoň informácie o sieťi (LAN) o memory (RAM) a asi o úložisku (HDD) nebo systéme fakt už netuším :D, neviete ktoré commandy som zabudol? :D

vážne blbá otázka, ešte jednou cituju:

neviete ktoré commandy som zabudol?

:-D:?:

ipconfig -all vie už aj 3 ročné decko s odtatou hlavou od krku,... nemysli si že to bych zabudol (i když ja už fakt dnes zabúdam fakt extrémne)... okrem toho priamo v tom commande boly práve "net" "mem" a ešte neco a len to sa menilo inak ostatok commandu bol totožný príklad:

text memtext
text nettext
text systext

teda riadna debylina ale proste jde o to že command bol úplne totožný vo všetkých troch len tie tri písmená sa menily na stejnej pozícii (nie presne jak príklad hore) proste namiesto text tam bolo napísané neco jiné, bol to command ktorý sa skladal z max 3 slov, boly docela krátke...