Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční telefon

Mám problém s telefonem. Když ho chci zapnout, objeví se jen logo telefonu, které se pořád opakuje. Zkoušel jsem factory reset, bohužel se ale objeví jen růžová obrazovka. Telefon jde i nabít, ale nepustí mě dál. Nevíte co s tím?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

To co je v protokolu nemůžeš brát za bernou minci. Oni si tam potřebují kolikrát odepsat díly, které jim třeba skladově nesedí. Čili mohli napříkla vyměnit procesor, který měli navíc a odepsat flx kabel, který jim fyzicky scházel. SW se přehrává vždycky.

Dobry den,
Mam podobny problem. U mobilu: samsung galaxy J1. Najednou se mobil vypnul, a kdyz ho zapnu, zobrazi se vzdy jen logo nic dal s nim nejde delat.
Mobil je velmi stary a tak si rikam, jestli to ma s tim spojitost jestli uz nepujde, neboto je neco jineho. Ale nevim, co s tim mam delat. A v levem hornim rohu se maly cerveny vikricnik, ktery tam nikdy nebyl.
Predem dekuji za

radu.