Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překlad dokumentu

Ahoj, jakým způsobem přeložit dokuent PDF, případně docx. Ze slovenštiny do češtiny. Google translate mi bohužel místo písmen vyhazuje všemožné speciální znaky jako @ & apod.

Pokud je nějaký addon třeba pro libre office, bylo by to nejlepší.

Díky

Neodpověděl jsi proč to potřebuješ přeložit. Jestli pro sebe, tak je to zbytečná práce - číst slovenštinu bys měl zvládnout.
Jestli nějaký manuál do práce, pak to raději přelož přepisem. Automatickým překladem z toho vyjdou nesmysly, které budeš muset stejně ručně opravovat.