Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - Kontakt může přijímat pouze textové zprávy

Poslední týdny nemohu přes Skype komunikovat s přítelem jinak, než zprávami, nedaří se spojení přes video ani volání. Objevuje se pouze nabídka na zanechání videozprávy a oznámení, že kontakt může přijímat pouze textové zprávy. Přitom donedávna byly hovory bez problémů. Podle všeho není problém v rychlosti připojení. S jinými kontakty je videospojení možné bez problémů a videozpráva od přítele také přijde a je přehraná bez problémů, on si moji ale nemůže přehrát. Mohl by být problém i v programu na přehrávání videa? Děkuji za váš čas, který budete věnovat odpovědi :-)

problem je evidentne u neho, program na prehravani videa s tym nema moc spolocne, skor do niecoho vrtal vo Windows a rozvrtal to alebo ma problemy s pripojenim on (je v nejakej firemnej sieti kde je blokovane nieco na proxy alebo inac bieco blokuje nejake veci u neho, trebars aj nejaky debilny antivir). Stiahne sa mu vobec ta sprava? Co to presne znamena "nemuze prehrat"? On sa vie spojit videom s niekym inym?

Děkuji moc za zprávu - videozprávu na Skype vidí, ale nespustí ji. Počítač není ve firemní síti, přítel jej má doma a netuším, jestli neprováděl nějaké změny v systému, jak ho znám, spíš ne, ale možné je samozřejmě všechno. Jediné, o čem vím, že proběhlo, byla aktualizace Skype. Mne spíš zaráží, že to donedávna šlapalo bez problémů a pak najednou se spojení přestalo dařit. Co se týče jeho spojení s jinými, to je problém, protože po Skype komunikuje pouze se mnou.

Ahoj:)

UŽ JSI TEN PROBLÉM PROSÍMTĚ VYŘEŠILA? MÁM TEN STEJNÝ S PŘÍTELEM, JÁ JSEM NA KOLEJI NA PROXY, ON JE DOMA NA WIFI.

NEMÁM PROBLÉM SI ZAVOLAT S KAMARÁDEM Z DÁNSKA (I VIDEOHOVOR), ALE S NÍM TO PROSTĚ STÁLE PÍŠE "SPOJOVÁNÍ HOVORU".

Předem děkuji.

Dobrý den,

existuje prosím k tomuto řešení? Mám stejný problém. Připojení je přes firemní Proxy (jinde to funguje) ale podle našeho IT by mělo být vše v pořádku. Zkoušel jsem informace hledat i přímo na stránkách Skype, kde tyto potíže připisovali nastavení mikrofonu a reproduktorů, ale ani po odpojení přídavných zařízení se hovor nepodařilo uskutečnit (Skype doporučoval nastavit integrované mikrofonní pole a reproduktory).

Potíže jsem zpozoroval po instalaci aktualizace začátkem září (dělám okamžitě, jakmile Skype nabídne).

Pokud někdo víte co s tím, prosím, dejte vědět.