Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Net.Freamework

Ahoj mám problém ostatně asi jako každý tady:-) . Jinak po přeinstalování Windows 7 se mi nenainstaloval net.Framework tak sem si stáhnul z netu 4,5 a dal instal a na konci mi to hodilo hlášku že chyba a že vysvětlení je v logu který přikládám.

textuploader.com

předem děkuji aspoň za nějakou konstruktivní myšlenku.

ppotrebný net framework pred inštaláciou ostatných sa nachádza na inštalačnom disku win7,treba ho doinštalovať pomocou "pridať/odobrať súčasti windows" cez ovládacie panely a až potom inštalovať inovované verzie,inak vznikne v systéme chyba

Nemusis nic instalovat z CD, vsetko je na MS webe.
Preco si neobnovil notebook recovery klavesou na vyrobny stav, ale instalujes tam nejake svoje "origo"?
Net frameworkov je viac, najprv si naklikni windows update a daj nainstalit vsetky update, bude to trvat aspon den. Potom si stiahni z MS webu ten ktory potrebujes (ono to neni jedno ci 3.5x alebo 4.x) a pre spravnu verziu Windows.
P.S. resp. ono to bude tusim aj ako volitelna aktualizacia vo windows-update, nemusis nic tahat rucne, len si to tam zaskrtnut.