Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem více obrazovek

Ahoj, potřebovala bych vyřešit jeden problém. Mám propojen notebook, monitor a grafický tablet (viz obr. imagizer.imageshack.us). Vše funguje, jak má, ale potřebovala bych to nastavit tak, aby obrazovka notebooku byla vypnutá, obrazovka monitoru jako hlavní a na displej tabletu rozšířit plochu. Windows 8 mě nechce pustit. Existuje nějaký způsob, třeba nějaký program, který to dokáže?

Tak kdyby někdo řešil stejný problém: Tablet jsem připojila přes HDMI a monitor přes VGA. Protože jsou konektory u notebooků příliš blízko u sebe, bylo potřeba uříznout jeden šroub na koncovce VGA kabelu. Vše funguje přesně tak, jak má.