Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone podvod ?

Dobrý den. Uz 3 dny si píšu s jedním pánem z Nigérie skrz iPhone 6s Plus za 8000Kc.Pan chce poslat na účet zatím jen 1000Kc. A že by ho poslal (iPhone). No a já bych ho vyzkoušel . A jestli by fungoval, tak bych mu pak zaplatil. Myslíte, že to není podvod ? Mne se to zdá divné, ale co vy myslíte ? Já si myslím, že je to podvod, protože ten iPhone stojí cca 20000Kc u nás.

Prečo nie? :-D aj (slušne) ,,menej vyvinutý ľudia" sa snažia byť cool a in :-D Čo vieš, nemusí to byť podvod, len majú takú nízku menu na prepočte do €/Kč :-D:-D:-D
Keď si dedko mohol online zakúpiť cez aliexpress a ine obchody suveníry z Ďzibutska,z Grenady,z Malawi a z Palau... tak prečo nie :-D XD

možno Ti predá originál iphone vystrihnutý z nejakého plagátu a dúfam že žiadal zaslať čo najrýchlejšie peniaze na účet cez Western Union.....tí tvz.nigéijskí podvodníci sú už dostatočne známi vo svete a stále vymýšlajú nové spôsoby,ako efektívne niekoho okrádať a stále určite aj dosť ludí naletí na takéto finty.....mnoho z bežných ludí je stále nepoučitelných a dá sa nalákať na výborne vzerajúce nízke ceny a málokoho napadne,prečo niekto ponúka najnovšie výrobky za zlomok bežnej ceny,málokto sa zamyslí,že to môže byť podvod alebo predaj kradnutej veci,veď cena je taká lákavá....a to neplatí len o zázrakoch z Nigérie.....