Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem New Pc/ Grafická karta

Dobrý den, chci si koupit nový pc a nevím, zda si ho koupit teď, nebo radši počkat než vyjdou nové grafiky a bude to levnější, ale nevím kdy to bude... Co myslíte ? :)

No já čekat nebudu. Jen jsem chtěl poradit, co BYCH dělal na jeho místě. Osobně mám už před-objednáno a jen čekám, kdy mi karta dojde. Může si počkat na Polaris, tam už to taky nepotrvá dlouho, ale určitě trochu déle než u Paxwellu.