Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínaní Pc a vytížení disku 100%

Zdravím,
před pár dny mi začal nějak poskakovat obraz, pak naskočily barevné pruhy a pc se vypnul, pak už nešel ani zapnout, stále se vypínal a zapínal..teď se to nějak chytlo, ale disk mi ukazuje vytížení 100% i když tam skoro nic nejede. Chápu dobře, že jsem si odpálil hadr? (to by to ale nejelo vůbec ne?) Dá se s tím něco dělat?

2j3bQY4

Díky.

Jaký "hadr"? Ten na podlahu? HDD se dá odpojit. HW se dá otestovat. Vzhledem k tomu, že HW konfigurace je neznámá, pak diagnostika je nemožná. Nic ovšem nebrání vyzkoušet Memtest, ale lépe by bylo to odnést rovnou do servisu a oznámit jim, že data nejsou zálohovaná. Což je můj skromný předpoklad podle tvaru kávových skvrn na dně hrnečku.