Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění více systémů ve Windows 10 Pro

Dobrý den,

pořídil jsem si další SSD disk, na který nainstaloval Windows 10. Po instalaci mi to nenabídne nabídku pro výběr dalších operačních systémů. Ignoruje je... přitom tam mám ještě k dispozici předešlé Windows 8.1 a 7.

Abych se dostal k těmto předešlým systémům, musím v biosu natvrdo zvolit boot z konkrétního disku.

Zkoušel jsem provést opravu spouštěče přes nástroj Windows 10, ale žádný další systém nezaregistruje.

Když jsem měl paralelně 7 a 8.1, tak mi normálně nabíhala nabídka pro výběr OS.

Prosím o rady. Moc díky!

Umí,ale musíš vložit instalační médium a před nabídkou instalace dát -opravit tento počítač- v menu vybereš opravu spouštění a opravátor tam vytvoří nové boot menu. Ale pozor - některé ty jiné systémy mohou znovu požadovat aktivaci. Ale s easyBCD je to 20x rychleji provedené,navíc si ty systémy v boot menu můžeš různě přejmenovat.