Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neprobuzení ze spánku

Zdravím, mám menší dotaz...

Po tom, co se pokusím probudit notebook ze spánku/hibernace, probudit se odmítá, respektive obrazovka se pouze rozsvítí do tmavé barvy a nic. Nenajede ani myš, na nic nereaguje... Musím na tvrdo vypnout a po opětovném spuštění mi klasicky vyskočí možnosti spuštění.

Win 7 Home Premium 64bit, Notebook Fujitsu Lifebook AH531

Nevíte, v čem by mohl být problém, případně jak to vyřešit?
...tím, že nevím, v čem je problém, nevím ani, do jaké kategorie dotaz zařadit...

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.

5. Vykonajte opravu systémových súborov: Windows - Štart - Spustiť (ako správca) a vypísať sfc /scannow - ENTER