Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásek PC

Ahoj, mam poměrně nový pc. Jde o to, že se mi občas za nějaký čas sekne pc, projevuje se to tak že se obraz kousne a všude po obrazovce jsou takové kostičky. Někdy se stane že to zmizne a windows napíše hlašku ve smyslu "Ovladač grafické karty přestal pracovat a byl obnoven,,.A někdy se taky stane že musim PC vypnout ručně, protože se nic delší dobu neděje. Jinak moje grafická karta je NVIDIA GeForce GTX745 4GB. (btw vim že ta grafika není žádnej zázrak). Mam to hodit do opravy nebo se to dá nějak opravit ? Protože např. když hraju v GTA V heist a stane se mi toto, tak se mi po odmrazení objeví hláška Program Grand Theft Auto přestal pracovat. A to není moc příjemné když jste skoro na konci :-).
Předem děkuji za všechny rady.

Souhlasím :-) Ta grafika stejně půjde v létě pryč, ale ještě to budu muset chvilku vydržet, tak jsem se radši zeptal.
Ještě bych se chtěl zeptat, pokud vyměním grafiku tak by z toho mohl být herní PC ? Počítám i se zdrojem.