Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nové pc mi zrazu nejde zapnú

Dobrý deň,

potreboval by som pomoc od odborníka v oblasti IT ohľadom PC. Včera som regulérne cez systém vypol môj pc starý asi dva mesiace a dnes ho už neviem naštartovať. Keď ho spustím tak sa zapne všetko vnútri vrátane ventilátorov a všetkých kontroliek ale to je všetko. Nenabehne obraz ani na jednom monitore, nezapne sa myška ani klávesnica, skrátka nič. Neviem sa dostať tým pádom ani do BIOSU, nikam. Posledné čo som tam robil, bola inštalácia driveru na tlačiareň, ktorá ale nebola úspešná tak neviem či to môže mať niečo spoločné. Do počítača som nekopal tak predpokladám, že ani v kontaktoch zapojenia jednotlivých komponentov snáď nie je problém.

Prosím poraďte mi, čo mám robiť lebo nemám tušenia čo s tým.

Zostava :

pevný disk : SSDisk Samsung 850 EVO 250 GB
pevný disk : seagate Barracuda 7200.14, 2GB
GPU : GIGABYTE GTX 960 WINDFORCE 2X Gaming 4 GB
pamäť : Kingstone 32 GB kit ddr4 sdram 2400 MHz CL12 HyperX savage black
CPU : Intel Core i7 5820K
MB : MSI X99A SLI PLUS
zdroj : EVGA SuperNOVA 650 G2
skriňa : Fractal Design Define R4 Black Pearl - Window

vopred ďakujem za odpovede

Ak si vcera to PC vypol normalne a bola aj u vas burka a aj vyplo prud (alebo aj nemuselo) tak mohlo dojst k neakemu kolisaniu.
---
Pred asi 2 rokmi mal jedan kamarat rovnaky problem ako ty a nakoniec to sposobilo to ze pocas burky nevytiahol PC zo zastrcky a blesk ked je*ol blizko ich domu tak poskodil mu Zakladnu dosku,Zdroj a VGA.
---
Takze problem moze byt aj u teba rovnaky...