Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED panel Samsung a svislý pruh

Zdravím a na znalé se obracím s prosbou o radu.Mám ani ne půl roku Samsung S24E500C ( ano, stále je v záruce ) a včera se mi začal objevovat pruh, resp. přes celou výšku panelu, šírkou pak cca 1,5 cm - jenom můj odhad.Tento pruh se však objevuje velmi náhodně - problikne na sotva jednu sekundu, intervaly jsou různé - někdy se takto objeví po hodině, někdy i po 5 minutách.Samozřejmě jej vezmu co nejdříve do záručního servisu, jen bych se chtěl zeptat ( i takto na dálku ), zda-li musí být chyba skutečně pouze v tomto LED panelu, nebo ( což by pro mne bylo horší ) i např. v Grafické kartě ( GTX 960 ).Díky za názory.

Jen si tipnu - klidně v grafice. Zkus možnosti : jiný LCD stejná grafika,stejný LCD integrovaná grafika. Těžko je budeš v servise přesvědčovat o takové závadě a ještě ti něco domrví - vymění.