Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bottleneck na a-4 4000 + gtx 650?

bottleneckuje amd a-4 4000 grafickou kartu nvidia gtx 650 1gb pretaktovanou na 1111 mhz? podle me ano ale rad si poslechnu i nekoho jineho. planuju upgrade a mirim pro g3258 na pretaktovani - vyjde to lip nez nejaka levna i3?

To je tak odborných anglikanismů a podivných fyzikálních jednotek, že jsem z toho paf! Jestli se chceš zapařovat, pak laskavě napiš v čem, pokud chceš sestavu, pak laskavě se řiď dle stanovené osnovy. Jinak: "Piš, barde, střádej a až budeš mít 200 miliónů přijde den, zúčtujeme spolu!"
Dávat k AMD APU dedikovanou GK je úžasný nápad, předpokládám nějakou skládačku typu (l)Hall, atd.