Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer nejde zapnou

Dobrý den,

mám problém s notebookem Acer, nejde mi zapnout. Vždycky naběhne jen logo Acer a potom se restartuje. Na klávesy F reaguje pípnutím a restartem. Netušíte někdo co by to mohlo být ?

Díky za odpovědi :)

Jen bych chtěl říct že tam mám důležité fotky o které bych nerad přišel.

Z toho usudzuju že "zálohovanie" je pre vás neexistujúci pojem.

Rozhodne když nepomůže reset CMOS,
tak je možné že "skapal OS" ešte vám tady možno niekto niečo poradí,
ale ako poslednú možnosť bych bral nabootovať "live linux" odzálohovať čo potrebujete, a preinštalovať OS (pravdepodobne má notebook recovery).

Má ten notebook vyberatelnú baterii? Ak jo skuste na 10 sekund vybrať baterku, potom znova založiť (ak ne zvyčajne je na druhej stane notebooku otvor a pod ním nápis reset, tam iba zatlačte ihlou nebo špáratkom), prípadne môžete skúsiť BIOS do defaultných nastavení aneb stlačite F2 alebo delete a následne prejdete na poslední záložku tam zvyčajne je "reset to default setting" nebo neco podobné:

[img=https://docs.oracle.com/cd/E20881_01/html/E20896/figures/mb5d.png]mb5d.png[/img]

(acer + win10 = vražebná kombinace)