Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ZUNE - nelze se přihlásit

Ahoj, používá tu někdo software ZUNE ? Nedaří se mi přihlásit.

Chyba : nelze získat přístup k serveru. Zkoušel jsem vypnout firewall, nepomohlo to.

Myslíte, že už není možné se přihlásit k téhle službě ?

Potřebuju odemknout windows phone pro vývojáře a ZUNE je k tomu bohužel potřeba.

Díky za reakce.

Teď mi to zase píše, že mám změnit nastavení oblasti. Na PC mám česká republika, ale live ID mám prej jinou lokaci, ale jak to mám změnit, když ani nevím, co mi přidělil za lokaci při vytvoření live účtu. V nastvení účtu nic takového nevidím.

Tak už jsem na to přišel. V záložce billing informations byla skutečně jiná lokace.

Takže přihlášení funguje. Jednotka mi stejně odemknout nelze, nicméně to už je zase na jinou debatu.

Takže za mě vyřešeno.