Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem

Zdravím, nedávno jsem měl problém s internetem, když jsem měl pc připojen napevno. Psalo mi to "V tomto pc chybí jeden nebo více síťových protokolů". Přes všechny rady se to nevyřešilo, tak jsem preinstaloval Windows z Win 10 na Win 7. Internet mi pořád nejde, ale teď mi to píše "Toto Připojení mezi přístupovým bodem, směrovačem, nebo kabelovým modemem a internetem je přerušeno."
Nevíte co s tím ?

V prvom rade musis vediet ze co mas kde nastavit. Ono to neni jedno a zavisi to od toho ze do coho presne je strceny kabel z pocitaca. Ak mas doma router a PC je pripojene spravne do routera (LAN konektor), tak do PC nemas nastavovat nic, v PC ma byt vsetko na automatike. Router musi byt tiez spravne nastaveny, ako prve ho mozes vypnut6 a o minutu zapnut, ak to uz niekedy u teba doma takto zapojene spravne fungovalo.

Mám to přes lan kabel a zapojené to je určitě správně, nikdy jsem s tím problém neměl, to až teď začalo. Měl jsem to i před tím na automatické, ale někdo mi zde poradil ať to zkusím nastavit ručně. Ani jedno nefunguje. Vypnou, zapnout, reset routeru to vše jsem zkoušel. Tak se ptám, může to být tím, že ten router je špatný ? Přece jen je dost starý.

ZyXEL NBG-417N