Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Divne věci, pohybující se kurzor, chat okno hacker..."

Dobrý den, začačali se mi dít pro mne pc laika celkem strasidelné veci .. Začlo to žadosti o pratelstv na FB, kterou jsem neprijala ... načez se mi o chvili pozdeji začal sám pohybovat kurzor, nešel vůbec ovladat a sam najel na přijetí zadosti. Nešlo to zrušit, po par minutách se mi podařilo zrušit z jineho PC . Od te doby mi večer padají stranky, vyskakuje okno "chat with me - hacker" , myš mi najíždí sama na porno stránky (www adresa se píše sama), dokonce mi to včera najízdelo na facebook, kde se do prihlašovacích udajů samovolne vepisovalo jmeno onoho človeka, když se začalo vepisovat heslo , v panice jsem vypla cely notas... co tooo kurnik jeeee :(

loading...

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.