Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 pomálé načítání

Zdravím,

když zapnu PC kde je Windows 7 64-bit tak se systém načte až do uživatelského prostředí a nastane problém: nad ikonkou připojení k interentu (dole v liště start) se neustále točí modré kolečko a nemůžu nic se systémem dělat dokuď nezmizí a není ta ikonka prostě normální. Děje se to samo od sebe, obvykle pustím počítač a snídám atd. takže někdy na něm půl hodiny ze startu nejsem a do té doby to kolečko zmizí a vše funguje jak má, takže jsem si toho ani nemusel všimnout, každopádně jsem to dnes zkoušel nechat 15 min a modré kolečko tam pořád bylo a nic se nedalo dělat. Četl jsem různé návody a všude píšou že mám spustit msconfig.exe nebo services.msc jenže nic z toho nejde dokuď nezmizí to modré kolečko a to teď zmizet nechce.. Vypadá to, že systém čeká až se načte něco co už tam není.

V režimu nouze se síťovým připojením vše funguje jak má.

Děkuju za případné rady jak tento problém vyřešit

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.

5. Vykonajte opravu systémových súborov: Windows - Štart - Spustiť (ako správca) a vypísať sfc /scannow - ENTER

Aby ta ,,škodná,, nebyl W7 ... Přece jen vás asi nemine podívat se do Programy po spuštění, Plánovače úloh a Správce úloh, jaké všechny updatery a vyhledávanání čehosi, virohledače a aktualizátory všeho možného vám tam v první chvíli běží.