Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakovací okna - malware,spyware?

Dobrý den, moc prosím o radu, jsem už zoufalá. Nedávno jsem se snažila stáhnout seriál z internetu, vzhledem k tomu že na pro mě známé stránce jusem nenašla, na doporučení sem to prostě někde zkusila.. očividně jsem měla smůlu, protože se díky tomu jakoby "aktualizoval" celý chrome prohlížeč, smazali se mi všechny záložky, účty atd. a ještě k tomu se mi od té doby otvírají vyskakovací okna, at kliknu na cokoliv, je to otázka náhody.. otevírají se mi stránky nějakých sázkových kaceláří, her a obchodů... googlila jsem, že jsou to malwary nebo spywary (?) ... stáhla jsem min. dva programy a vyčistila celý počítat, nějaký program nenašel nic, nějaký našel a vyčistil ... nedávno i můj antivir dokonce něco našel, ALE NEPOMOHLO TO, stále mi to ty stránky hází.. tak se ptám, zda nemáte nějaký osvědčený tip, jak se toho zbavit? A může to být nebezpečné, jako např. číst to hesla do bankovnictví atd..? Předem moc děkuji za odpověd! Lucka

Odinstalovat Chrome (a už ho nikdy neinstalovat), projet PC ADWcleanerem (jak píše Brtník), nainstalovat Firefox, do něj doplněk UBlock nebo AdBlock. Seriály se zásadně stahujou z ulož.to, pokud tam není zrovna teď, tak počkám až se tam objeví a nelezu kvůli tomu na reklamama prolezlé stránky.