Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 3 a jiné hry

Zdravím měl bych dotaz ohledně toho jestli na mém PC(notebooku) rozjedu Zaklínače 3 nebo AC Unity případně Syndicate alespoň na minimální detaily. Toto je moje sestava ale asi to nebude přesné neznám to dokonale: Intel Core I3-2,3Ghz,Nvidia Geforce GTX 750M myslím že je to takto a 6GB RAM. Vím že je to asi dost slabé PC ale bohužel na lepší momentálně nejsou finance. Z her co jsem rozjel na tomto notebooku alespoň na min. detaily byli např.Watchdogs,Bishock Infinite,Thief,Project Cars,Far Cry 3 AC Black Flag. Ptám se proto,že jsem někde četl že třeba právě zaklínač funguje i když se nespní min. požadavky. Prosím poradtě jestli by to šlo předem děkuji za odpověd. Lukáš.

• Co je to za presny typ i3, podle me to bude i3 typu 6100U, které ma 2C/4xThreads, kde OS SW muze pouzit jako <Quad>, i pres oznaceni i3, dokaze podat stejny vykon jako nekteré i5.
• Hry vyuzivaji jak CPU tak GPU, pri (MultyPlayer je vykon CPU podstatnejsi, kuprikladu k vypoctu poloh etc).

6 GB RAM je pro 95% soucasnych her OK.

slaby mobilni i3 CPU = dobry jen tak pro hry nenarocne na CPU. nic moc single thread vykon, hrozny multi thread.

nicmene GTX 750M - GPU, s kterym se musis jit u soucasnych her klouzat. nativni rozliseni se ti bude sekat i na low detaily, pokud pujdes s rozlisenim dolu, mozna si neco zahrajes na low stabilni >= 30 fps, ale stejne to bude stat u vetsiny modernich her za nic.

zaver = vyhodit z okna, na hry nepouzitelne

Dobře tak my stačí méně FPS já nepotřebuju 60 aby to bylo pro mě dobré. A mohl by jsi my teda doporučit nějaké hry,které by my fungovali klidně i na těch 20-30FPS??? Když jsem se díval na tu stránku která my tady byla doporučená tak u většiny her tam bylo na Low nebo Medium nastavení grafiky dostatečnej počet FPS např. to bylo u MSG 5 a GTA 5.

• Ano, na tvé rozlisení a rozlisení her které budes hrát je 6Gb dostacující (i kdyz pohodlnejsí je mít 8Gb pokud mozno v Dual-Chanel), 16Gb RAM je uz na velmi vysoké rozlisení, jako 4K, vypadá ze i VR (virtuální realita) bude na RAM více impaktní, ale to se te a tvého NTB netyká.

v mokrem snu

• GTA 5 mam odzkouseny s GPU 850m v rozlisení FHD, kde na zakladním nastavením vykreslování vzdálenosti, vyhlazování se dá lehce optimizovat na 40-45FPS.

Nevím co znamená v "mokrem snu" , ale vypadá to, ze to bude neco v cem budes vynikat..