Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2003 problem s kontaktami po upgrade na win10

Dnes som riesil taku haluz u zakaznika...upgradol sa mu OS na win10 a teraz nema ziaden kontakt v kontaktoch (aj ked tvrdi, ze ani predtym tam ziaden nebol).
Ked dam novy mail a stlacim hocijake pismeno Outlook mi ponukne kopec kontaktov akurat po stlaceni enteru, ci kliknuti na prislusny kontakt sa chvilku toci kolecko a potom tam zostane len prve pismeno daneho kontaktu. Proste email sa nevpise do pola pre koho.
Otazka znie ako spravit to, aby mu slo s kontaktov normalne vyberat, pripadne odkial Outlook berie vobec tie kontakty nech ich mozem nejako naimportovat do pst suboru.
Prehladal som cely disk, nie je tam ziadny pst ani iny typ suboru, kde by podla mna mohli byt ulozene.
Nie som znalec Outlooku lebo ho nemam rad.

pre outlook 2007 platí to isté čo pre outlook 2003,menšie zmeny nastali až od outlook2010/13/16,tam treba najprv stiahnuť z podpory microsoftu súbor mfcMAPI,ten inštalovať a pre súbor autoComplete pomocou mfcMAPI nastaviť nové prístupové privilégiá na skopírovaný súbor autocoplete alias nk2 súbor,aby fungoval na inom pc,pre outlook 2003/2007 takéto ceremonie absolvovať netreba,len presunutý súbor treba premenovať exaktne na nový názov profilu v novom pc,aby ho outlook bral do úvahy...