Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt, co ji způsobilo?

Zdravím,
po dlouhé době se mi dostal do rukou taťkův ntb a tak po 4 dnech používání na mě skočila modrá smrt. Stáhl jsem bsod a zjistil, že se mu tam ukazuje celkem často. Nemohl by mi tady prosím jenom někdo ve zkratce říct, čím to tak zhruba je? Díky tady je ten výpis 5cd6226503.jpg

zisti,k čomu patrí ew_cdcacm.sys,je to označované ako jedna z variant trojana feutel-AS alias backdoor.win32.hupigon.lq,pokial to nedokážeš identifikovať a nepoužívaš online tv abc/nbcnew,ktorí majú podobne pomenovaný driver na prehrávanie online streamov,tak ten súbor tam nemá čo robiť.....

pokial sa to dá identifikovať,tak je to ok,problém je ovšem v tom,že koliduje v pamäti s ndis.sys,čo je systémový ovládač k sieťovým službám a rozhraniam,možno bude stačiť inovovať na verziu kompatibilnú s použitým windows a modrá smrť a podobné problémy zmiznú