Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windows 10

Dobrý den,
počítač se začal sekat přibližně dva dny zpět. Ignoroval jsem a pouze jsem prohnal antivirem který nečekaně nic nenašel. Dnes večer jsem počítač akutně potřeboval ale byl tak zasekaný že mě napadlo ho restartovat. Po zapnutí nabíhal přibližně 40 minut. Po přihlášení se objevil text: "příprava Windows" Po naběhnutí počítače byl počítač úplně prázdný až na pár aplikací jako je Inkscape, Zoner Callisto,... Nezůstaly mi žádné mé věci.
Dokáži se smířit s tím že jsem ztratil data ale rád bych věděl co se stalo? Nedokáži pochopit chování počítače...
Předem díky za odpověď.

disk je v pořádku?
souborový systém viz vlastnosti c: - nástroje - kontrola disku (aspoň v normálních systémech)
parametry disku např. crystaldiskinfo

přihlášení do windows máš svoje, nebo ti ta věc přidělila jen dočasný účet?
windows si s oblibou dojebe profil s registry a pak to tak vypadá.

ty w10 byly pravděpodobně nečistá instalace = jen update z nějak rozdrbaného předchozího systému, že jo?

na 99% ti vytvorilo dočasný profil (c:\users\TEMP) ako tu už bolo spomenuté. Všetky dáta ostali v pôvodnom (c:\users\tvoje_prihlasovacie_meno)

môžeš si ich skopírovať, alebo počkať kým to opraví ten knieža Samo, mám osobnú skúsenosť že opraví
niekedy ho možno treba len trochu postrčiť