Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 8 let nepoužíváný PC (nechce načíst internetové stránky)

Dobrý den,

Dnes jsem našel ve skladu počítač, který jsem asi 8 let nepoužíval, tak jsem ho chtěl zkusit. Počítač naběhl bez problému, tak jsem se chtěl podívat na internet (jediný prohlížeč tam je explorer). Problém je v tom, že když chci jít př. na google.com, tak mi vyskočí tabulka "hodláte se připojit zabezpečené síťi" a potom napíšu "stránku nelze zobrazit". Jediná stránka, která se načte je seznam.cz. Počítač je připojen k internetu kabelem, tak nevím kde je problém. Mohli byste mi s tím prosím poradit? děkuji za vaše odpovědi

To predsa zavisi od toho kam ten PC pripajas. Tak tam mozu byt nejake proxy a obmedzenia v zavislosti na adminovi.
A musis nastavit spravne aj rok, nielen datum.
A prehliadac nesmie byt 300rokov stary, ale treba ho aktualizovat alebo pouzit aktualny firefox apod. (nech ma aktualne certifikaty). IE6 fungovat nebude (chvala panu)