Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemůžu nainstalovat ovladač grafiky - nvidia

zdravím, mám gtx 550Ti a chtěl jsem kvůli cs16 zkusit nějaké starší ovladače, tak jsem ve správci zařízení najel na svojí grafiku, vlastnosti a nejnovější ovladač, který jsem tam měl jsem tlačítkem uninstall smazal.

Teď mi nicméně ty starší a ani ten nejnovější, co tam byl předtím nejdou nainstalovat a já nevím proč. Ovladač stahuju ze stránek výrobce a určitě mám správný, stahoval jsem ho už mockrát, ale teď, když se ho pokusím nainstalovat se rozbalí a pak mi to vyhodí, že ovladač nemohl najít kompatibilní hardware grafiky. Ve správci zařízení kolonka s grafickými adaptéry není, zmizela a když jsem zkoušel spustit jakýsi dxdiag, tak v něm informace o grafice doslova nejsou k dispozici.

prosím help

určitě bych se podíval do správce zařízení - prave tlačítko - vyhledat změny hardwaru - třeba se objeví

pokud nic, tak sis možná všiml, že v menu které se otevřelo pravým tlačítkem (pokud si klik na název počítače a ne na konkrétní komponentu) je i volba "Přidat starší hardware"

tam je pruvodce
1. automatické přidání (třeba pomůže)
2. popřípadě druhá volba - vybrat hardware ze seznamu - a zkusit to dohledat v seznamu hardwaru

pokud ani jedno z toho nepomůže, zkusil bych to samé ještě v nouzáku a pokud ani tam nic, tak dej vědět a zkusíme nějaké jiné řešení