Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak změnit heslo v GT-B7722?

Zdravím,
v aplikci Zabezpečení-Telefon-Změnit heslo, to na mně chce původní heslo, které neznám. Hledal jsem možnost mobil restartovat respektive uvést do původního nastavení výrobcem, což se mi nepodařilo ve slovenské uživatelské příručce najít . Najde se tu někdo a poradí s problémem. Děkuji předem.
kefud

Tak si tie kontakty odzalohuj. Ked ta to bez hesla nepusti ani k nim, tak potom na to tam predsa to heslo je, to si budes muset spomenut, alebo pouzit potom zalohu svojich kontaktov ktoru si si urcite vtvoril, on telefon moze trebars aj padnut do mora alebo prejst cez neho elektricka, potom by si robil co? :)