Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Task Scheduler nekopíruje soubory z namapovaného síťového disku na lokální disk

Dobrý den,
neúspěšně se snažím přimět Task Scheduler, aby kopíroval z namapovaného síťového disku na lokální disk. Samotný cmd soubor provede v pořádku všechny varianty příkazů níže. Ale dá-li se do plánovače úloh, neprovede se ani jeden. Dal jsem úloze nejvyšší prioritu, spouštět ji pod účtem SYSTEM, zkoušel jsem i znovu namapovat disk, nic nepomáhá.

copy t:\source\*.csv c:\destination\

xcopy t:\source\*.csv c:\destination\

robocopy t:\source c:\destination *.csv

OS:
Windows Server 2008 R2 Datacenter SP1

Problém je nejspíš ten, že jde o novellovský disk a Scheduler používá Windows účet, který tam nemá práva. Samotný cmd opět v pohodě funguje a pod novellovskými přihl. údaji si disk namapuje a zkopíruje si z něj věci na lokál, ale jak se to obalí Schedulerem, tak to nefunguje.

jak už píše mia: písmenka ti mapuje explorer.exe v okamžiku, kdy se přihlásíš. Když běží plánovaný task, tak nic jako explorer neběží, dokonce od Win2008 a výše je interakce s plochou omezena na maximální možnou míru (bezpečnost).

Řešení je používat UNC, nebo si mapování provést sám ve skriptu.