Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybějící Systémové nástroje

Prosím vás,kde najdu "systémové nástroje"? Potřebuju vytvořit nový bod obnovení systému..Nejsou v příslušenství ani v ovládacích panelech..díky moc

Změna předmětu, původně: Systémové nástroje
Změna kategorie, původně: Software (host)

Pokud Vám chybí v nabídce Start Příslušenství, zkuste to opravit pomocí utility AccRestore-ke stažení na adrese: accrestore.zip
Opravu byste mohl také provést přes Ovládací panely, Přidat anebo odebrat programy, v levém sloupci Přidat nebo odebrat součásti systému.

Předem by asi bylo vhodné provést antivirovou a antispywareovou kontrolu.

Já bych předem zkusil udělat to co píše Host. C:\WINDOWS\system32\Restore

Maczet(nebo někdo) pravděpodobně kdysi vytáhl zástupce ze systémových nástrojů na plochu a po nějaké době ho vyhodil do koše a vysypal.

Dotaz jsem pochopil tak, že tazateli chybí "Systémové nástroje".
Příkaz rstrui.exe samozřejmě spustí nabídku "Obnovení systému", ale nevíme, zda jsou přítomny i ostatní nástroje (defragmentace, vyčištění disku, mapa znaků atd.).
Proto jsem navrhl ono řešení. Samozřejmě může být všchno jinak.

Dotaz jsem pochopil tak, že tazateli chybí "Systémové nástroje".

Když to čtu znova tak mi to tak taky připadá, takže promin.

(defragmentace, vyčištění disku, mapa znaků atd.)

Tohle všechno si může vyhledat ve windows a udělat zástupce do nějaké složky,
takové :-D"improvizované systemove nastroje"
defragmentace, vyčištění disku najde ve vlastnostech disku.