Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS office "free?"

Dobrý deň,

čo vím tak office pre počítač je platenej,... "čo vím" avšak nechápu že proč "office standard for mobile" aneb word, excel a power point je pro mobilné telefony zdarma (android - google play) tak proč by nemohla existovať aj na PC? tak som sa poobzeral či náhodou nieje aj nejaká free verze, našiel som iba tohle https://www.microsoft.com/sk-sk/download/office.as px ale tam je to pre mna kus chaos, a kus divne popísané, prvý odkaz je nejaký "compatibility pack" asi to nieje riadny office product ne? neviete náhodou či na PC je taky nejaká verze zdarma pro nekomerční a základné použití, klidne i s osekanými (zakladníma) funkcemi? bych se dosť divil kdyby microsoft vydal office oficiálne pre mobily zdarma a pre pc ne.

Lebo tie pre mobil su nepouzitelne, tak by im za to nezaplatil ani idiot. :)
A potrebovat outlook, ja neviem. Ved nejaku mailhovadinu mas aj rovno vo Windows, a planovanie a sefov treba stejne zakazat :D
P.S. ked to je pre firmu tak nech firma cvaka, ked to je na doma tak OO apod. (je to plne pouzitelne a nejaku kompatibilitu s nejakou podivnou sukromnou microsoftfirmou mozem mat doma uprdele)