Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nežádoucí anglické reklamy

Dobrý den, nedávno mi vypadl internet na Google Chrome, a pak jsem začal mít nějaké (vétšinou) anglické reklamy, které jakoby překryjí nebo smažou původní reklamu a dají se na její místo. Jsou to reklamy, kde jsou zobrazeny ženy (píše se tam, že jsou z Ruska) s anglickým erotickým textem, reklamy jako "become a millionaire", "start advertising on atomx", "ad voice", různé flash hry a pod. Když jsem vyhledával v Googlu, tak mi napsalo anglicky nad vyhledávaním: "nechtěli jste vyhledať přes (nějaká neznámá stránka". Hledal jsem spoustu hodin, a stáhl antiviry jako napŕ. Malwarebytes, Spybot, Spyhunter, a nic to nenašlo. Dal jsem obnovit PC do továrního nastavení, a měl jsem to pořád. Pak jsem hned dal inovovat Windows z 8.1 na 10 a taky nic. Už to mám na každém prohlížeči (Chrome, Mozilla, Internet Explorer, Opera. Dokonce i teď, na poradně, když píšu, to mám. Jsem zoufalý a naštvaný, nevím, co s tím, a budu velmi vděčný, když mi někdo pořadí. Předem děkuji :-).

Najprv si otvoris konzolu (mysou alebo spustis prikaz cmd) a az do nej pises prikaz
Ale pozeram ze tebe to asi bude stejne k hovnu. Ale pozret si to mozes, ci to je DNS tvojho providera. Jak si nastavit DNS na 8.8.8.8 ti snad google najde.
Ked nejde adwcleaner tak bud si stiahol nieco blbo, alebo tie Windows mas uz zas zavirene. Obnov to na vyrobny stav ale ked si tam cpal uz Win10 rozdrbavku tak to uz asi ani nepojde a rozdrbe to len Win10 este viac (BTW. Win sa daju nainstalit aj nacisto, instalacne medium sa da stiahnut+vytvorit na webe microsoft)

Kde si to nastavil?
Vidis to 8.8.8.8 v ipconfigu ako primarne DNS pre ten spravny adapter ktory pouzivas? (LAN alebo wifi, neni to jedno ze u ktoreho to je uvedene).
Skus restartovat Win a potom ci sa nieco zmenilo ak mas DNS na 8.8.8.8
Ked sa nic nezmenilo, tak mas problem inde, trebars v tych Win samotnych vir. Obnov tie W8.1 na vyrobny stav, a potom tam nestrkaj ziadne disky do toho ani nic a len skus internet.
( a pri tomto pokuse radsej odpoj vsetky ostatne PC z LAN siete, nech si sam na routri aby si tam hned nedostal nejaky pripadny vir co sa siri cez LAN, ale neviem o ziadnych co by sa takto sirili v sucasnosti ale mozu existovat)