Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žiadne WiFi k dispozícií.

Dobrý deň. Keď som dnes rano zapol NTB
som zbadal červený kríž pri ikone s pripojeniami. Píše to, že k dispozícií niesú žiadne pripojenia. Ale pritom na
každom zariadení mi ide WiFi v poriadku.

Za odpoveď predom ďakujem.

Tím tajným notebookem myslel, že jsi nenapsal ani značku ani typ svého zařízení a správnou klávesou? Některé notebooky mívají buď nějakou klávesu nebo klávesovou zkratku pro zapnutí WiFi ;-).

PS.: Kolik sítí je kolem tebe, na to se můžeš podívat na jiném zařízení, dává to logiku, že se nepodíváš na notebooku.

na nejakej starej toshibe je zospodu alebo zvrchu napisany nejaky model a niekde na google je napisane ze jak sa to zapina. Trebas pri tom F8 treba drzat aj Fn, alebo mas v tajnych Windows niekde nieco dalsie napriklad aplikaciu od vyrobcu na ktoru sa da kliknut a zapnut si wifi.
Alebo si pozries spravcu zariadeni ze ci tam nemas nejake vykricniky.