Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PowerPointem

Dobrý den, dnes jsem chtěl otevřít uloženou prezentaci dělanou v Microsoft PowerPoint 2007, ale místo v PowerPointu se mi prezentace otevřela v WordPadu a když jsem ji chtěl otevřít napsalo mi to: Chcete-li najít verzi pro svůj počítač, obraťte se na vydavatele softwaru. Moc tomu nerozumím, ani nevím jak bych se na vydavatele obrátil :D takže bych byl moc rád za užitečné rady,prosím. Dekuji

takže bych byl moc rád za užitečné rady

pitomosti pro nechápavé se řeší na živě a podobných hnojích.

normální člověk si sám před sebou neschovává přípony dokumentů, ovšem uživatelé windows nejsou tak úplně ok.
při kladném iq: při problému podle ikony tuší, která aplikce mu sebrala asociaci.
když to náhodou neumí najít v registrech (hkcr), má příkazový řádek:

assoc .přípona